Silvestr

01. 01. 2009 | † 01. 01. 2009 | kód autora: UGE

Ještě na starém blogu jsem psala, že se na Silvestr u přítele bojím. Ale nakonec to všechno dobře dopadlo.

Kolem sedmé večer jsme šli odpálit nějaká ty práskátka. Byl u toho i Mirečka soused, chvíli do mně ryl. Dokonce mi pochválil botky, protože než bych se nasoukala do svých kozaček, půjčil mi Míra své skejťácké boty se žlutýma tkaničkama :-D Přiznávám, že mi ty boty byly trošku větší, ale zajímavě se v nich chodilo! :-D

Kolem desáté večer jsme se šli projít ven, protože nám uvnitř bylo strašný teplo, ale nemyslete si, že to bylo z alkoholu! ;-) Prostě se jen hodně zatopilo v kotli. Prošli jsme si v klidu město, kromě pár opilých z hospod rušilo to ticho pouze bouchání dělobuchů. Vrátili jsme se ve 23:15 a zalezli jsme rovnou pod peřinu, abychom se zahřáli. Asi jsme trošku usnuli, protože kdyby na nás Míry maminka nezavolala, že už se blíží půlnoc, ať si jdeme při'tuknout, tak to asi zaspíme. Připíjeli jsme si šampáněm, abych se přiznala, tak jsem ho pila poprvé ;-) Největší strach jsem měla při otvírání, když to bouchlo a špunt někam vyletěl. Raději jsme se s Mírou hodně skrčili. To víte, náhoda je blbec! Na nově odpočítali půlnoc a přiťukli jsme si.

Kdo všechno tam vlastně byl? Já, Míra a jeho rodiče ;-) A pak se šlo ještě ven, odpálit poslední ty blbosti, které Míra dostal v práci. Byla toho docela velká krabice. Před barákem už čekali sousedi, nevěděla jsem, co mám dělat, a tak jsem se raději držela v pozadí. Přišli ke mně a popřáli mi do nového roku. Dokonce jsem dostala i pusu od hodně vousatého souseda, který se hezky usmíval. Ale měl by se asi oholit, protože ty vousy píchají ;-) Ale nečekaně mi podal ruku i soused, který mě zrovna v lásce nebyl a dost mě tím zaskočil.

Ohňostroj byl strašně krásný. Nikdy jsem o půlnoci nebyla venku, protože my rachejtle nepouštíme. Až na tu zimu teda ;-) Ta byla hrozná a byla jsem hrozně ráda, když jsem si v jednu ráno mohla zalést do pelíšku k Mírovi.

Ještě než jsem usnula, poslala jsem si smsku domů, ať mají hezký nový rok ;-) Ale jsem zvědavá, jak si zvyknu na tu devítku na konci. :-)


Alfa

 

PS: Když chcete někomu popřát hezký nový rok, myšleno jako celý ten rok následující, tak se píše malé "n", ale když chcete někomu popřát hezký Nový rok, myšleno jako jeden ten den (1.1.) , tak to se píše velké "N", protože je to název toho dne.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.